Top.Mail.Ru
biyo
grafi
Bir an için dur, rahatla ve rüzgarın saçlarını nazikçe oynattığını hayal et. Dalgaların seni hafifçe yukarı doğru salladığı, coşkulu özlerini ortaya çıkardığı bir şekilde. Ancak onlar güvenliğini tehdit etmez, sadece güzellikleriyle kalbini fethetmek isterler. Doğayı, favori yerlerini ve dokunulmamış dünyanın ihtişamını hayal et. Kalp atışını, her nefesi ve karıncalanma hissini hissedersin, sadece sen ve seni saran bu güzellik.

Müziğim bu duygularla ilgilidir: ifade, dram, tazelik ve romantizm hakkında. Melodiler sinematik, ifade dolu, ancak her zaman net ve basittir.

Ben Krasnoyarsk'tan bir besteci, Gnesin Rus Müzik Akademisi'nin öğrencisiyim. Babam Valery Beshevli'nin izinden gitmek bana biraz zaman aldı. Kendimi uzun süre aradım ve yolumun henüz belirlenmediğini düşündüm. Ancak uzun gezintilere rağmen, her zaman müzik sevgisiyle doluydum ve duygularımı onun aracılığıyla ifade ettim. Piyano ve akordeonla yalnız kaldığımda, ilk kez bestecilik yeteneğimi keşfettim ve kısa sürede kendi benzersiz stilimi buldum.

Eleştirmenler, bestelerimi Kuzey Işıklarının bir film müziği, kaçınılmaz kışın gelişi, gün batımından sonra ilk yıldızlara, gece ateşinin kıvılcımlarına benzetiyorlar.

Yanıma otur ve sana göstereceğim